namakaran
10 بهمن 1401 - 01:21

پیشرفت ۳۵درصدی شبکه فاضلاب شهری دهدشت/اجرای پروژه هاسرعت می گیرند

دهدشت_ فرماندار کهگیلویه گفت: عملیات اجرای شبکه فاضلاب شهری دهدشت حدود ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و با برنامه ریزی و تخصیص اعتبارات روند اجرای این پروژه ها تسریع می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، فرماندار کهگیلویه از روند اجرای پروژه فاضلاب شهری بازدید و ضمن بررسی میزان روند پیشرفت کار، در جریان آخرین وضعیت شبکه فاضلاب شهری دهدشت قرار گرفت.

فرماندار کهگیلویه در این بازدید ضمن نظارت بر کیفیت انجام کار، گفت: از زمان آغاز پروژه در سال ۸۵ تاکنون ۴۰ کیلومتر از ۱۲۰ کیلومتر طرح شامل ۳۲۰۰ مشترک شبکه جمع آوری به بهره برداری رسیده است

سید عبدالعزیز موسوی افزود: به منظور جلوگیری از مشکلات زیست محیطی و آلودگی منابع آبی، عملیات اجرایی ۱۶۰۰ متر از شبکه جمع آوری فاضلاب در بخشی از شهر دهدشت و خیابان های مصطفی خمینی، چمران و کوچه های منشعب از آن نیز شروع شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون پروژه اجرای شبکه فاضلاب شهری پیشرفت حدود ۳۵ درصدی داشته است، افزود: با اتمام فاز اول پروژه فاضلاب، بیش از ۵۰ درصد جمعیت شهر دهدشت از طرح فاضلاب شهری بهره مند خواهند شد.

وی اظهار امیدواری کرد: باید با بررسی و برنامه‌ریزی‌های لازم در خصوص پیگیری اعتبارات تخصیص یافته نسبت به رفع موانع و مشکلات مالی و سرعت‌بخشی به اجرای پروژه‌های زیرساختی اقدام شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1006275